SB Perdana @Shop Office Bank Lelong/Auction

SB Perdana @Shop Office Bank Lelong/Auction

Specifications
Details

IRIS LUA/ +6017-7327868
6th BANK LELONG/AUCTION/银行拍卖

No. 16, Lot 71893, Jalan SBP 2, SB Perdana, Seksyen 5, 45200 Sabak Bernam, Selangor

Shop Office

RM765,000.00
RM630,000.00
RM567,000.00
RM510,300.00
RM459,270.00

RM 413,100.00

Market Value: RM 879,750.00
Save: RM466,650.00
(53% below MV) 

Auction Date : 08-Jun-26 (Mon)
Land Area : 1,604 sq.ft
Tenure : Leasehold

https://wa.link/jn7bse

View more about SB Perdana @Shop Office Bank Lelong/Auction on main site